Dulux Diamond Satin

Dulux Diamond Satin

Barva určená pro tónovací systém DULUX

Plně omyvatelná disperzní malířská barva prémiové kvality se saténovým povrchem pro nátěry stěn a stropů v interiéru, jejíž dlouhá životnost je zaručena unikátní technologií Diamond Technology.

Použití: 

Na sádrokarton, omítku, beton, umakart, dřevotřísku, vinylové expandované tapety a řadu různých obkladových desek. Vhodná i do silně namáhaných prostor a chodeb nebo na sokly.

Vlastnosti: 

Pro vnitřní použití na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, papírové tapety a tapety ze skelného vlákna. 

Třída otěru:  I.
Upozornění:
Plná omyvatelnost a otěruodolnost barvy je dosažena až po vyzrání nového nátěru po dobu 28 dní (dle normy ČSN EN 13300). 

Paropropustnost: Sd < 1,75 m

Atest: Použitelný ve zdravotnictví! Atest odolnosti proti chemikáliím dle ČSN ISO 2812-1A
 

Výsledný vzhled: satén

Odolnost proti působení vody: Odolný proti standartní vlhkosti v místnostech. Natřený povrch nesmí být ve stálém kontaktu s vodou a nesmí být dlouhodobě vystaven kondenzované vlhkosti. 

Mechanická  odolnost: Odolný proti otěru suchou i mokrou látkou, vysoce odolný proti opakovanému mytí vodou s přísadou čisticího prostředku a omývání jemnou štětkou anebo houbou. Výrobek je výjimečný svou extrémní odolností proti otěru.

Odolnost proti působení tepla: Barva není vhodná k natírání vyhřívaných ploch, např. Topení. 

Tabs